Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1825
MOT.02 · pytanie #1825

Po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik nie działa. Prawdopodobną przyczyną jest uszkodzenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.