Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1854
MOT.02 · pytanie #1854

Osoba będąca właścicielem pojazdu, który został wycofany z użytku, oddając go do stacji demontażu, nie ma obowiązku przedstawienia

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.