Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1882
MOT.02 · pytanie #1882

Aby napełnić zbiornik w systemie hamulcowym, należy użyć płynu eksploatacyjnego oznaczonego symbolem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.