Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 235
MOT.02 · pytanie #235

Po aktywowaniu świateł do jazdy dziennej żadna z żarówek H15 nie działa, mimo że przekaźnik tych świateł jest włączony. To sugeruje usterkę

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.