Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 302
MOT.02 · pytanie #302

Jakie urządzenie wykorzystuje się do pomiaru składu emisji spalin w stacji diagnostycznej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.