Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 377
MOT.02 · pytanie #377

Jakie powinno być napięcie odczytane na wyjściu czujnika położenia przepustnicy w układzie zasilania silnika ZI, który działa na napięciu 5 V?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.