Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 461
MOT.02 · pytanie #461

Ciśnienie na wyjściu z podzespołu skraplacza klimatyzacji w większości aut jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.