Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 477
MOT.02 · pytanie #477

Jakie jest napięcie nominalne dla pojedynczego ogniwa akumulatora kwasowo-ołowiowego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.