Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 710
MOT.02 · pytanie #710

Jakie jest napięcie nominalne w instalacji elektrycznej dużego ciągnika siodłowego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.