Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 913
MOT.02 · pytanie #913

Pedał hamulca "zapada" się w podłogę. Po kilkukrotnym naciśnięciu pedału jego położenie wzrasta, natomiast ciągłe naciskanie na pedał prowadzi do jego opadania. Opisane symptomy sugerują

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.