Strona głównaPytania MOT.05 › Pytanie 1232
MOT.05 · pytanie #1232

Wymiana zużytych wkładek ciernych w hamulcach tarczowych powinna zawsze odbywać się w parach?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.