Strona główna › Pytania MOT.05 › Pytanie 1308
MOT.05 · pytanie #1308
Podczas naprawy układu zawieszenia wymieniono amortyzatory. Jakie mogą być konsekwencje ich nieprawidłowego montażu?
- AZwiększone drgania i niestabilność pojazdu
- BZmniejszenie mocy silnika
- CSkrócony czas pracy akumulatora
- DZmniejszenie efektywności układu hamulcowego
Poprawna odpowiedź: A. Zwiększone drgania i niestabilność pojazdu
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.