Strona głównaPytania MOT.06 › Pytanie 122
MOT.06 · pytanie #122

Głównym celem komunikacji wewnętrznej w warsztacie samochodowym <u><strong>nie jest</strong></u>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.