Strona głównaPytania MOT.06 › Pytanie 166
MOT.06 · pytanie #166

Przekazując swój pojazd do stacji demontażu, właściciel nie ma obowiązku przedstawienia

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.