Strona głównaPytania MOT.06 › Pytanie 269
MOT.06 · pytanie #269

W pojeździe napędzanym silnikiem o zapłonie samoczynnym, użytkowanym w temperaturach od -30°C do +20°C, powinno się używać oleju silnikowego oznaczonego symbolem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.