Strona głównaPytania MOT.06 › Pytanie 337
MOT.06 · pytanie #337

Po uzyskaniu zaświadczenia o demontażu pojazdu, właściciel zobowiązany jest do złożenia wniosku o jego wyrejestrowanie w terminie, który nie może zostać przekroczony?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.