Strona głównaPytania MOT.06 › Pytanie 66
MOT.06 · pytanie #66

Pomiar emisji spalin dymomierzem absorpcyjnym przeprowadza się w pojeździe z silnikiem oznaczonym jako

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.