Strona głównaPytania OGR.01 › Pytanie 175
OGR.01 · pytanie #175

W temperaturze 6°C można schładzać <br><br> <table><tr><th>Wyszczególnienie</th><th>Zalecana temperatura schładzania kwiatów ciętych (°C)</th></tr><tr><td>Alstremeria</td><td>4°C</td></tr><tr><td>Anturium</td><td>13°C ÷ 15°C</td></tr><tr><td>Cantedeskia</td><td>4°C ÷ 8°C</td></tr><tr><td>Chryzantema</td><td>0°C ÷ 1°C</td></tr><tr><td>Frezja</td><td>2°C ÷ 5°C</td></tr><tr><td>Goździk</td><td>0°C ÷ 2°C</td></tr><tr><td>Lilia</td><td>1°C ÷ 5°C</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.