Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 1188
OGR.02 · pytanie #1188

Zgodnie z zasadami Zwykłej Dobrej Praktyki Rolniczej, nawożenie sadu obornikiem należy zakończyć do

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.