Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 1195
OGR.02 · pytanie #1195

W uprawie śliw, wiosną, w pierwszym roku po posadzeniu należy zastosować nawóz

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.