Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 1205
OGR.02 · pytanie #1205

W pierwszym roku po zasadzeniu śliw, wiosną, należy użyć nawozu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.