Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 320
OGR.02 · pytanie #320

Zgodnie z zasadami Zwykłej Dobrej Praktyki Rolniczej nawożenie sadu obornikiem można rozpocząć najwcześniej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.