Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 493
OGR.02 · pytanie #493

Nasiona której z wymienionych rośliny należy wysiewać najpłycej? <br><br> <table><thead><tr><th colspan="2">Optymalne głębokości siewu warzyw</th></tr><tr><th>Gatunek</th><th>Głębokość siewu (cm)</th></tr></thead><tbody><tr><td>Bób</td><td>4 – 6</td></tr><tr><td>Dynia</td><td>3 – 4</td></tr><tr><td>Fasola</td><td>2 – 5</td></tr><tr><td>Groch</td><td>2 – 6</td></tr><tr><td>Koper</td><td>1 – 2</td></tr><tr><td>Ogórek</td><td>2</td></tr><tr><td>Rzodkiewka</td><td>1 – 2</td></tr><tr><td>Szpinak</td><td>2 – 3</td></tr><tr><td>Pietruszka</td><td>2 - 3</td></tr></tbody></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.