Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 553
OGR.02 · pytanie #553

W pierwszym roku po posadzeniu drzew w sadzie, należy wykonywać nawożenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.