Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 80
OGR.02 · pytanie #80

Z uwagi na duże wymagania termiczne, papryka w Polsce jest przede wszystkim hodowana pod osłonami. Najwięcej papryki wytwarza się w regionie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.