Strona głównaPytania OGR.02 › Pytanie 865
OGR.02 · pytanie #865

W hodowli drzew ziarnkowych używa się systemu otwartego z koronami rozpostartymi w kształcie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.