Strona głównaPytania OGR.03 › Pytanie 106
OGR.03 · pytanie #106

Powszechnie akceptowaną zasadą przy sadzeniu cebul i bulw jest umieszczanie ich na głębokości odpowiadającej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.