Strona głównaPytania OGR.03 › Pytanie 346
OGR.03 · pytanie #346

Przy sadzeniu drzewa metodą "bez zaprawy dołu" do zasypania bryły korzeniowej sadzonego drzewa powinno się użyć

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.