Strona głównaPytania OGR.03 › Pytanie 460
OGR.03 · pytanie #460

Co powinno się zrobić z niezużytą cieczą roboczą oraz wodą, które pozostały po czyszczeniu opryskiwacza?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.