Strona głównaPytania OGR.03 › Pytanie 566
OGR.03 · pytanie #566

Zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez Związek Szkółkarzy Polskich, przy klasyfikacji drzew piennych w szkółce, obwody pni sortowanych drzew powinno się mierzyć na wysokości

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.