Strona głównaPytania OGR.03 › Pytanie 696
OGR.03 · pytanie #696

Aby zneutralizować kwasowość gleby w ogrodzie, co kilka lat powinno się stosować nawożenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.