Strona głównaPytania OGR.04 › Pytanie 472
OGR.04 · pytanie #472

Następuje budowa drogi pieszo-jezdnej z nawierzchnią ścieralną wykonaną z betonowej kostki brukowej. Jaką czynność powinno się przeprowadzić tuż po wykorytowaniu terenu pod tę nawierzchnię?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.