Strona głównaPytania OGR.05 › Pytanie 297
OGR.05 · pytanie #297

W uprawie konwencjonalnej, nasiona dwuletnich roślin powinny być siane do inspektu lub na rozsadniku w okresie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.