Strona głównaPytania PGF.04 › Pytanie 973
PGF.04 · pytanie #973

Który format zapisu grafiki bitmapowej należy zastosować, aby nie utracić żadnych informacji, w tym warstw obrazów?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.