Strona głównaPytania PGF.05 › Pytanie 468
PGF.05 · pytanie #468

Po dokonaniu wydruku wielobarwnych plakatów, jakie ustawienie w sterowniku należy zmienić, aby uzyskać wersję monochromatyczną?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.