Strona głównaPytania PGF.08 › Pytanie 1435
PGF.08 · pytanie #1435

Głównym celem tego podejścia do negocjacji jest zachowanie pozytywnych relacji z partnerem na dłuższą metę, przy czym osoba negocjująca świadomie rezygnuje z niektórych swoich aspiracji. Tego typu styl często kończy się wynikiem 'wygrany-przegrany'. Jak nazywa się ten styl?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.