Strona głównaPytania PGF.08 › Pytanie 536
PGF.08 · pytanie #536

Od 1 stycznia 2013 r. na fakturze <b>nie ma</b> obowiązku umieszczania określenia

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.