Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 1056
ROL.02 · pytanie #1056

Jakie będą całkowite roczne wydatki na paliwo oraz smary do kombajnu zbożowego, który w ciągu roku zbierze zboże z areału 300 ha? Wydajność kombajnu to 1,5 ha/h, jednostkowe zużycie paliwa wynosi 10 litrów na godzinę, a cena paliwa to 4 zł za litr. Koszty olejów stanowią 10% wydatków na paliwo?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.