Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 1102
ROL.02 · pytanie #1102

W sezonie zimowym zużycie paliwa przez ciągnik wzrasta o 10% w porównaniu do letniego. O ile zwiększy się koszt paliwa przypadający na 1 mtg pracy, jeśli w lecie zużycie wynosi 6 litrów na mth, a cena paliwa pozostaje na poziomie 4,50 zł za 1 litr?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.