Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 140
ROL.02 · pytanie #140

Jakie jest jednostkowe zużycie paliwa silnika S-2, przy jego maksymalnym momencie obrotowym? <br><br> <table><tr><th colspan="3">Tabela: Dane techniczne silników.</th></tr><tr><th>Typ silnika</th><th>S-1</th><th>S-2</th></tr><tr><td>Moc nominalna przy znamionowej prędkości obrotowej [kW]</td><td>45</td><td>53</td></tr><tr><td>Zużycie paliwa przy mocy nominalnej [g/kWh]</td><td>270</td><td>260</td></tr><tr><td>Maksymalny moment obrotowy przy prędkości obrotowej 1480 obr/min [Nm]</td><td>265</td><td>310</td></tr><tr><td>Moc nominalna silnika przy prędkości obrotowej 1480 obr/min [kW]</td><td>41</td><td>48</td></tr><tr><td>Zużycie paliwa przy 1480 obr/min [g/kWh]</td><td>225</td><td>222</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.