Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 255
ROL.02 · pytanie #255

Zgodnie z klasyfikacją jakościową API oraz lepkościową SAE, do smarowania silnika z ZS, który pracuje w trudnych warunkach oraz w niskich temperaturach, powinno się użyć oleju o oznaczeniu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.