Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 281
ROL.02 · pytanie #281

Na którym biegu powinien pracować ciągnik współpracujący z siewnikiem o szerokości 3 m, aby agregat uzyskał wydajność teoretyczną 3 ha/godzinę? <br><br> <table><tr><th colspan="5">Tabela: Prędkości jazdy ciągnika na poszczególnych biegach</th></tr><tr><th>Nr. biegu</th><th>II</th><th>III</th><th>IV</th><th>V</th></tr><tr><td>Prędkość [km/godz.]</td><td>7</td><td>10</td><td>15</td><td>25</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.