Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 411
ROL.02 · pytanie #411

Jakie są powody wzrostu podciśnienia w rurociągu do systemu dojenia przewodowego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.