Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 437
ROL.02 · pytanie #437

Jaką czynność powinno się wykonać jako pierwszą po zakończeniu zbiorów w kontekście przygotowania kombajnu do zimowej konserwacji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.