Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 439
ROL.02 · pytanie #439

Jaką kwotę powinno się ustalić na godzinę pracy kombajnu zbożowego, biorąc pod uwagę 30% zysk, przy następujących założeniach:<br> • roczne obciążenie kombajnu - 200 ha,<br> • całkowite roczne wydatki na eksploatację - 50 tys. zł,<br> • efektywność kombajnu – 1 ha/godz.

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.