Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 487
ROL.02 · pytanie #487

W przypadku sekcyjnych pomp wtryskowych montowanych w silnikach z ZS do smarowania stosuje się olej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.