Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 513
ROL.02 · pytanie #513

Jakiego oleju silnikowego o lepkości należy użyć do smarowania silnika pracującego w skrajnie niskich temperaturach?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.