Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 533
ROL.02 · pytanie #533

Powodem automatycznego wyłączania się biegów w skrzyni biegów, mimo że koła zębate, sprzęgła, łożyska oraz synchronizatory są w dobrym stanie, jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.