Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 561
ROL.02 · pytanie #561

Jaki olej silnikowy powinno się używać do smarowania silnika działającego w bardzo niskich temperaturach?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.