Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 584
ROL.02 · pytanie #584

Jakie będą wydatki na paliwo oraz wynagrodzenie dla operatora podczas zbioru zboża z areału 15 ha, używając kombajnu, który ma wydajność 1,5 ha na godzinę, jeśli kombajn zużywa 12 litrów paliwa w każdej godzinie pracy, cena jednego litra paliwa wynosi 5 zł, a stawka godzinowa dla operatora to 30 zł?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.